Nowości

19 marzec 2021

AELIA DUTY FREE online - nowy wymiar doświadczeń zakupowych

Miłośnicy luksusowych perfum i kosmetyków już nie muszą latać, by kupować ulubione marki i korzystać z wyjątkowych promocji. Lotniskowa jakość i standard obsługi spod znaku Aelia Duty Free teraz są dostępne także online!

Zakupy w sklepach wolnocłowych Aelia Duty Free dla wielu są nieodłącznym elementem każdej podróży. Z zaproszenia do świata luksusu korzystają od ponad 13 lat miliony pasażerów odlatujących z największych lotnisk w Warszawie Polsce. 

Aelia Duty Free zaprasza na zakupy online. Platforma www.sklep.aelia.pl to zupełnie nowy wymiar zakupowych doświadczeń. Do cyfrowego świata przeniesiono nie tylko tak lubiany przez pasażerów asortyment i kolorystykę lotniskowych sklepów, ale także pozostałe elementy unikalnego konceptu The Art. Of The Gift (Sztuka Obdarowywania). Dzięki temu Aelia jeszcze lepiej wpisuje się w potrzeby klientów, którzy często poszukują unikatowych upominków dla najbliższych.

Co wyróżnia sklep internetowy Aelia Duty Free?

  • Topowe marki i wyjątkowe promocje dostępne są dla każdego i o każdej porze, bez pośpiechu, który często towarzyszy pasażerom. Nie trzeba już latać, by korzystać z przyjemności zakupów w standardzie Aelia Duty Free.
  • Zespół ekspertów z lotnisk także online priorytetowo traktuje profesjonalną obsługę i doradztwo. W zakładce Masterclass czekają krótkie filmy z cennymi wskazówkami ekspertów. Podpowiedzi z sekcji Idealny Prezent rozwiązują niejeden dylemat z doborem podarunków.
  • Na często latających klientów czekają dodatkowe korzyści – 10% zniżki dla członków programu Miles&More oraz mile za zakupy.
  • Aelia online docenia klientów, którzy chcą być na bieżąco z wieściami ze świata beauty – czytelnicy newslettera otrzymują spersonalizowane oferty.
  • Wyjątkowe zakupy dotrą do odbiorcy zgodnie z określonymi preferencjami – kurier dostarczy je do domu bądź paczkomatu.