Nagrody

2021

 • Nagroda "The Airport Food and Beverages" (FAB) dla projektu MISA

   

  Z wielką radością informujemy o nagrodzie jaką przyznał w tym roku Moodie Davitt Report naszemu projektowi „MISA”, w międzynarodowym programie FAB Superstars Awards 2021, który docenia wysiłki i osiągniecia pracowników w sektorze food and beverages branży Travel Retail na całym świecie.

  Nagrody zostały przyznane projektom i ludziom, którzy dzięki swoim działaniom pomogli utrzymać branżę w pandemicznym roku 2020, wyróżnili się kreatywnością, pomysłami a także duchem pracy zespołowej.

  Zgłoszony wraz z innymi 8 projektami przez Grupę Lagardere Travel Retail projekt z Polski – pod nazwą “Transformation of a classical airport restaurant into a Dark Kitchen delivering high street” („Przekształcenie klasycznej lotniskowej restauracji w restaurację typu Dark Kitchen dowożącą dania do klientów w mieście) otrzymał nagrodę w kategorii Innovation (Team or Individual).

  Jesteśmy szczególnie dumni z tego wyróżnienia, gdyż w konkursie brali udział globalni potentaci branży Travel Retail z całego świata.

2018

 • Gwiazda Jakości Obsługi

  Inmedio

   

  Z przyjemnością informujemy, że marka salonów prasowych Inmedio została wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi 2018 w kategorii „Prasa, książki, multimedia”.
  O przyznaniu nagrody zdecydowali Polscy konsumenci. Nasz znak rozpoznaje już 10 milionów Polaków. To ważny tytuł, bo z badań wynika, że mając do wyboru dwie podobne oferty, 8 na 10 konsumentów wybierze firmę wyróżnioną Gwiazdą Jakości Obsługi.

 • Nagrody „The Airport Food & Beverage” (FAB)

  est nam niezmiernie miło poinformować, że siódma edycja konkursu FAB Awards ​ w Helsinkach przyniosła nam wyróżnienie dla konceptu Premium Food Gate Gdańsk w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.​

  FAB Awards jest najważniejszym wydarzeniem w kategorii Food Service w segmencie Travel Retail, tym bardziej czujemy się zaszczyceni, że globalne jury konkursu doceniło pracę jaką włożyliśmy w stworzenie unikalnego połączenia delikatesów z lokalem gastronomicznym.

2017

 • Nagrody „The Airport Food & Beverage” (FAB)

  Nagroda „Sklep roku” - Europejski zwycięzca regionalny w kategorii kawiarni i sklepów
  z napojami bezalkoholowymi na lotniskach

  Kawiarnia So! Coffee na lotnisku w Krakowie (Polska)