Nowości

12 sierpień 2021

Nowa odsłona sklepu Relay. Wiodąca marka wśród marek Travel Retail otwiera sklep Relay nowej generacji na lotnisku w Pyrzowicach.

5 sierpnia 2021 na lotnisku w Pyrzowicach, na strefie ogólnodostępnej Grupa Lagardère Travel Retail otworzyła sklep Relay nowej generacji prezentując nową koncepcję i tożsamość marki Relay.  Ambicją marki jest większe zorientowanie na klienta, umożliwiające mu sprawniejsze i bardziej elastyczne poruszanie się po sklepie. Inwestycja w nowy koncept sklepu  jest świadectwem zaangażowania firmy w segment Travel Essentials, który wykazał największą odporność w kryzysie Covid-19 wśród segmentów obecnych w ogólnie pojmowanym sektorze Travel.

Od swojego powstania we Francji, w roku 1852,  a w Polsce od 1998 roku, sklepy Relay są preferowanym sklepem kompleksowej obsługi na lotniskach i dworcach kolejowych dla podróżnych, którzy mogą zakupić w nich podstawowe rzeczy przed i po podróży. Aby jeszcze bardziej dostosować Relay do oczekiwań pasażerów i zwiększyć wydajność operacyjną sklepów, spółka Lagardère Travel Retail wprowadza nową koncepcję i tożsamość marki Relay. Pełen komunikat prasowy znajduje się pod linkiem na górze strony.