Nowości

06 maj 2022

Otwarcie So Coffee w nowej odsłonie na lotnisku Chopina w Warszawie

„Wiele smaków - jedno So Coffee”, pod tym hasłem sieć kawiarni So Coffee należąca do grupy Lagardère Travel Retail w listopadzie 2021r., rozpoczęła proces odświeżenia wizerunku połączony z nową ideą, identyfikacją wizualną oraz odsłoną architektoniczną.

Od 30 kwietnia również pasażerowie Lotniska Chopina w Warszawie mogą cieszyć się smakiem doskonałej kawy w nowej wersji So Coffee. Lokal znajduje się w strefie po kontroli bezpieczeństwa Schengen i zajmuje łącznie prawie 40 m2. Do dyspozycji Gości jest 20 miejsc siedzących. Znakiem rozpoznawczym są pastelowe kolory i szlachetne ekologiczne materiały (drewno, metal, kamień). Ciekawym elementem wystroju jest zielona ściana z neonem, która nadaje miejscu wyjątkowy klimat.

- Otwarcie nowego So Coffee na Lotnisku Chopina, to symbol rozwoju marki i podążania za trendami oraz potrzebami Gości. W tym roku zaplanowane są kolejne otwarcia lokali w wybranych miastach także poza lotniskami oraz rebrandingi istniejących lokali - mówi Maciej Gajkowski, Dyrektor Zarządzający Foodservice.