Nowości

08 listopad 2021

Program lojalnościowy Kameleon - jeden program, wiele korzyści

Jeden program, wiele korzyści.

Wystartował Kameleon - nowy program lojalnościowy grupy Lagardère Travel Retail, dostępny za pośrednictwem aplikacji mobilnej. W programie nie zbieramy punktów, otrzymujemy zwrot pieniędzy w formie voucherów do wykorzystania na kolejne zakupy w dowolnym punkcie spośród prawie 1000 lokalizacji w miastach i na lotniskach.

Mimo szerokiego wachlarza benefitów, aplikacja jest prosta w obsłudze. Po zarejestrowaniu się, podczas transakcji wystarczy włączyć aplikację, nacisnąć widoczny button MOJA KARTA i pokazać sprzedawcy do zeskanowania unikalny kod QR. Na wirtualnym koncie użytkownika odłożą się nie punkty, a od razu złotówki.

Dodatkowo, po każdej transakcji z aplikacją, w sekcji DLA CIEBIE pojawia się nowa spersonalizowana oferta specjalna w formie vouchera na zakup wybranych produktów w promocyjnych cenach. Co więcej, w aplikacji stale widoczny jest katalog atrakcyjnych ofert z różnych kategorii, podzielonych na Strefę Miejską oraz Strefę Lotniskową. W łatwy sposób, dzięki mapce, można znaleźć najbliższy punkt, sprawdzić godziny otwarcia, a także oferty specjalne obowiązujące w danym sklepie czy kawiarni.

Więcej szczegółów na temat programu oraz pełna lista punktów biorących udział, znajduje się na stronie internetowej programu https://programkameleon.pl

 lub w aplikacji, dostępnej na smartfony z systemem Android oraz iOS.  

Jeden program, wiele korzyści

Program lojalnościowy Kameleon - link do pełnego tekstu informacji prasowej

Informacja prasowa - progam Kameleon